Filters

Geselecteerde filters
Alles wissen
Boerum Hill

Accommodatietype

Hotels per klasse

Prijs per nacht

Wijken

  • Alles tonen + Herbergen -

Beoordeling bekijken

Bezienswaardigheden

  • Alles tonen + Herbergen -

Themahotels

  • Alles tonen + Herbergen -

Hotelfaciliteiten

Kamerfaciliteiten

Lijstweergave
Fotoweergave
Filters
Populairste eerst
Sortering
  • Populairste eerst
  • Hoogste beoordeling eerst
  • Laagste prijs eerst
  • Afstand - van laag tot hoog
3 sterren Hotel in Boerum Hill, New York, Verenigde Staten
3.8 km van het stadscentrum
5.8 (197 beoordelingen)
Het The Baltic Hotel New York met 3 sterren, gelegen op slechts 7 minuten wandelen van het Barclays Center, is ingericht met tegelvloeren en biedt een bagage-opslag. Het 9/11 Memorial & Museum ligt…
Het The Baltic Hotel New York met 3 sterren, gelegen op slechts 7 minuten wandelen van het Barclays Center, is ingericht met tegelvloeren en biedt een bagage-opslag. Het 9/11 Memorial & Museum ligt…
4 sterren Hotel in Boerum Hill, New York, Verenigde Staten
3.1 km van het stadscentrum
7.9 (378 beoordelingen)
Gelegen in een financieel gedeelte, op 7 km afstand van Openbare bibliotheek van New York, het luxe Hilton Brooklyn New York - Newly Renovated Hotel met 4 sterren biedt uitzichten op de stad. Het…
Gelegen in een financieel gedeelte, op 7 km afstand van Openbare bibliotheek van New York, het luxe Hilton Brooklyn New York - Newly Renovated Hotel met 4 sterren biedt uitzichten op de stad. Het…
Aparthotel in Boerum Hill, New York, Verenigde Staten
3.5 km van het stadscentrum
Bond Townhouse Aparthotel New York is gelegen op 3 km afstand van de Beurs van New York en op circa 25-minuten loopafstand van het metrostation Brooklyn Bridge-City Hall. Dit aparthotel beschikt ook…
Bond Townhouse Aparthotel New York is gelegen op 3 km afstand van de Beurs van New York en op circa 25-minuten loopafstand van het metrostation Brooklyn Bridge-City Hall. Dit aparthotel beschikt ook…
Appartement in Boerum Hill, New York, Verenigde Staten
4.1 km van het stadscentrum
Brooklyn, Garden, Spacious, Great Location, 1 Stop To Manhattan New York appartement van 88 m² biedt gemakkelijke toegang tot verschillende stadsattracties, zoals het Pink Olive Park Slope, gelegen…
Brooklyn, Garden, Spacious, Great Location, 1 Stop To Manhattan New York appartement van 88 m² biedt gemakkelijke toegang tot verschillende stadsattracties, zoals het Pink Olive Park Slope, gelegen…
Villa in Boerum Hill, New York, Verenigde Staten
3.3 km van het stadscentrum
Deze gesitueerde in New York The Dutch House Villa New York ligt op 19 minuten loopafstand van het Dombo District en nodigt gasten uit om toeristische bestemmingen te verkennen.
Deze gesitueerde in New York The Dutch House Villa New York ligt op 19 minuten loopafstand van het Dombo District en nodigt gasten uit om toeristische bestemmingen te verkennen.
Appartement in Boerum Hill, New York, Verenigde Staten
3.8 km van het stadscentrum
De eersteklas ligging van Boerum Terrace Sunlit Studio With Private Terrace New York voorziet van een handbereik van New York Transit Museum binnen 15 minuten lopen.
De eersteklas ligging van Boerum Terrace Sunlit Studio With Private Terrace New York voorziet van een handbereik van New York Transit Museum binnen 15 minuten lopen.
Appartement in Boerum Hill, New York, Verenigde Staten
3.9 km van het stadscentrum
Blueground Boerum Hill Rooftop Nr Brooklyn Bridge Nyc-2184 New York appartement heeft een eersteklas ligging en biedt gemakkelijke toegang tot het Grand Army Plaza op wandelafstand van 20 minuten…
Blueground Boerum Hill Rooftop Nr Brooklyn Bridge Nyc-2184 New York appartement heeft een eersteklas ligging en biedt gemakkelijke toegang tot het Grand Army Plaza op wandelafstand van 20 minuten…

The Baltic Hotel

3 sterren Hotel in Boerum Hill, New York, Verenigde Staten
3.8 km van het stadscentrum

Hilton Brooklyn New York - Newly Renovated

4 sterren Hotel in Boerum Hill, New York, Verenigde Staten
3.1 km van het stadscentrum

Bond Townhouse

Aparthotel in Boerum Hill, New York, Verenigde Staten
3.5 km van het stadscentrum

Brooklyn, Garden, Spacious, Great Location, 1 Stop To Manhattan

Appartement in Boerum Hill, New York, Verenigde Staten
4.1 km van het stadscentrum

The Dutch House

Villa in Boerum Hill, New York, Verenigde Staten
3.3 km van het stadscentrum

Boerum Terrace Sunlit Studio With Private Terrace

Appartement in Boerum Hill, New York, Verenigde Staten
3.8 km van het stadscentrum

Blueground Boerum Hill Rooftop Nr Brooklyn Bridge Nyc-2184

Appartement in Boerum Hill, New York, Verenigde Staten
3.9 km van het stadscentrum